OEM

940 položiek celkom
Trubičková ochrana optického sváru 40mm
€0,10 / ks

Trubičková ochrana optického sváru 40mm

Kód: 50271093211
Trubičková ochrana optického sváru 60mm
€0,10 / ks

Trubičková ochrana optického sváru 60mm

Kód: 5027109321
Kabelová průchodka PG 13,5mm
Kabelová průchodka PG 13,5mm
Momentálne nedostupné
€0,26 / ks

Kabelová průchodka PG 13,5mm

Kód: 502710932712
Záslepka SC do optické vany
Záslepka SC do optické vany
Momentálne nedostupné
€0,30 / ks

Záslepka SC do optické vany

Kód: 502710931116
Záslepka ST do optické vany
Záslepka ST do optické vany
Dostupnosť: (5 ks)
€0,30 / ks

Záslepka ST do optické vany

Kód: 502710931115
Záslepka SC Duplex do optické vany
€0,39 / ks

Záslepka SC Duplex do optické vany

Kód: 502710931120
2vl.9/125 mikrokabel k zafouknutí G657A1 Corning Ultra, CLT, PE, d=3mm
€0,41 / m

2vl.9/125 mikrokabel k zafouknutí G657A1 Corning Ultra, CLT, PE, d=3mm

Kód: 502710943233
Mikrokabel k zafouknutí, 4vl. 9/125 G657A1 Corning Ultra,CLT,PE,d=3mm
€0,42 / m

Mikrokabel k zafouknutí, 4vl. 9/125 G657A1 Corning Ultra,CLT,PE,d=3mm

Kód: 502710943235
4vl. 9/125 SM FTTx G.657A Black LSOH
€0,51 / m

4vl. 9/125 SM FTTx G.657A Black LSOH

Kód: 502710943245
1vl. 9/125 DIXI 400N FTTH 3mm G.657B3 bílý
€0,60 / m

1vl. 9/125 DIXI 400N FTTH 3mm G.657B3 bílý

Kód: 502710940425
4vl. 9/125um kabel gelový FRLSZH Dca CLT zelený
€0,60 / m

4vl. 9/125um kabel gelový FRLSZH Dca CLT zelený

Kód: 5027109432304
4vl. 9/125 DROP FTTx kabel G.657A2 black LSOH
€0,61 / m

4vl. 9/125 DROP FTTx kabel G.657A2 black LSOH

Kód: 50271094324519
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 79 - 940 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie