OEM

247 položiek celkom
Trubičková ochrana optického sváru 40mm
€0,10 / ks

Trubičková ochrana optického sváru 40mm

Kód: 50271093211
Trubičková ochrana optického sváru 60mm
€0,10 / ks

Trubičková ochrana optického sváru 60mm

Kód: 5027109321
Kabelová průchodka PG 13,5mm
€0,24 / ks

Kabelová průchodka PG 13,5mm

Kód: 502710932712
Záslepka SC do optické vany
Záslepka SC do optické vany
Dostupnosť: (>5 ks)
€0,29 / ks

Záslepka SC do optické vany

Kód: 502710931116
Záslepka ST do optické vany
Záslepka ST do optické vany
Dostupnosť: (5 ks)
€0,29 / ks

Záslepka ST do optické vany

Kód: 502710931115
Záslepka SC Duplex do optické vany
€0,37 / ks

Záslepka SC Duplex do optické vany

Kód: 502710931120
8vl. 9/125 DROP 1000N FTTx G.657A černý LSOH Fca
€0,71 / m

8vl. 9/125 DROP 1000N FTTx G.657A černý LSOH Fca

Kód: 50271094312
Optická spojka ST multi mode simplex
€0,73 / ks

Optická spojka ST multi mode simplex

Kód: 5027109302
Čistící ubrosek IPA 152x152mm  1Ks bal 58x58mm
€0,75 / ks

Čistící ubrosek IPA 152x152mm 1Ks bal 58x58mm

Kód: 50271093283
DCSV21  DC napájecí konektor 2.1mm se svorkovnicí
€0,76 / ks

DCSV21 DC napájecí konektor 2.1mm se svorkovnicí

Kód: 51700168
Optická spojka SC/APC single mode simplex
€0,76 / ks

Optická spojka SC/APC single mode simplex

Kód: 502710930712
Optická spojka SC single mode simplex
€0,82 / ks

Optická spojka SC single mode simplex

Kód: 5027109303
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 21 - 247 položiek celkom